NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Klient nasz Pan

2016-07-12 10:57:51

Nie ulega wątpliwości, że dobry program księgowy to podstawa działania każdej firmy, biura rachunkowego, czy osoby prowadzącej rozliczenia dla podmiotów gospodarczych. System księgowy rejestruje, gromadzi i przetwarza wszystkie operacje finansowe zachodzące w organizacji. Na rynku znajduje się obecnie mnóstwo różnego rodzaju programów księgowych. Jak w tym gąszczu znaleźć rozwiązanie na miarę swoich potrzeb?

Pomocną dłoń wyciąga Firma LeftHand - znany producent profesjonalnych programów księgowych dla firm (spółki z o.o., komandytowe, jawne), biur rachunkowych oraz organizacji pozarządowych. Swoje programy księgowe i handlowo-magazynowe udostępnia dla systemów Windows i Linux.

Obecnie Firma informuje o najnowszych zmianach wprowadzonych w programach. Aktualnie dostępne wersje zostały uzupełnione o określone wymogami prawnymi zmiany w budowie i zawartości księgi przychodów i rozchodów. Rozszerzenie o koszty badawczo-rozwojowe, pozwoli wielu firmom pionierskim w swoich dziedzinach, skorzystać w praktyce z podwójnego odpisu podatkowego.

Ważnym ułatwieniem w codziennej obsłudze programów LeftHand jest dodanie możliwości wysyłania e-Deklaracji podpisanych tzw. dane autoryzujące dla osób fizycznych.

W odpowiedzi na wiele sygnałów ze strony użytkowników w programach księgowych LeftHand pojawiła się elastyczna funkcja samodzielnego budowania zestawień informacyjnych dla biur rachunkowych, które mogą przygotować w prosty sposób raport podsumowania zobowiązań podatkowych dla swojego klienta i wysłać go w formacie PDF.

Stale rozbudowywana jest też baza banków obsługiwanych pod kontem elektronicznych wyciągów bankowych. Ze względu na to, że wiele tysięcy klientów to stowarzyszenia i fundacje dodana została obsługa 7 nowych banków spółdzielczych z województwa małopolskiego.

Firma daje możliwość zapoznania się z w pełni funkcjonalnymi wersjami demo programów aby samodzielnie przetestować ich możliwości. Jako jedyna w Polsce daje możliwość korzystania z działu pomocy technicznej również dla użytkowników wersji testowej, ponieważ na tym etapie pojawia się zazwyczaj najwięcej podstawowych pytań dotyczących programu.


Zespół analityków firmy LH Software Sp. z o.o. Sp. k., właściciela marki LeftHand.


         


WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: