NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Wymiana danych pomiędzy biurem rachunkowym a klientami

2016-08-17 13:18:36

Standardowy model comiesięcznych kontaktów wygląda następująco. Kliencie w swoich programach handlowych i magazynowych prowadzą ewidencję, wystawiają faktury itd. Zazwyczaj 1 lub 2 razy w miesiącu przekazują dokumenty księgowe do swojego biura rachunkowego. Biuro rachunkowe wprowadza otrzymane dokumenty od klienta, przygotowuje informacje o podatkach i przesyła je do klienta.

Stosując programy księgowe LeftHand dla Biur Rachunkowych można w prosty sposób ten proces skrócić i zautomatyzować.

Biura rachunkowe, które są naszymi klientami, najczęściej stają się również naszymi partnerami handlowymi i polecają swoim klientom nasze programy handlowo-magazynowe. Jeżeli klient biura rachunkowe prowadzi ewidencję sprzedaży, zakupów i operacji magazynowych w programie LeftHand, to współpraca pomiędzy nim a biurem rachunkowych wygląda inaczej. Klient prowadzi ewidencję sprzedaży i zakupów. Klika na przycisk wyślij dane z wybranego okresu do biura rachunkowego. Biuro rachunkowe odbiera zestaw danych, ustawia zasady księgowania i importuje dane do firmy klienta w swoim programie księgowym LeftHand. Dokonuje weryfikacji danych i przygotowuje informacje podatkowe dla klienta.

Wykorzystując takie narzędzia dostępne w programach LeftHand biuro rachunkowe i klienci tego biura skracają czas przepływu informacji, minimalizują możliwość popełnienia błędów, a biuro rachunkowe minimalizuje czas potrzebny na proces wprowadzania i weryfikacji operacji gospodarczych klient.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji na temat opisanych możliwości programów LeftHand.

Dział analityków księgowych firmy LeftHand

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: